Masáže

Masážní techniky pracují s kůží, podkožím, měkkými tkáněmi a patří do oblasti péče o tělo. Tím ovlivňují reflexní pochody v těle, které pak vedou k harmonizaci svalového napětí. Široká nabídka různých druhů masáží má jednotný cíl. Odstranit stres, napětí, únavu po zátěži. Regenerovat, relaxovat, podpořit léčbu u bolestí zad a kloubů. V moji nabídce dominují tyto:

Relaxační masáž

Vyznačuje se jemnými masážními tahy, protože účelem této masáže je odpočinek. Při pravidelném opakování masáží dochází k rychlejší regeneraci tkání a tím i předcházení obtíží. Relax a prevence jsou její hlavní znaky.

Cílená, terapeutická masáž

Jde o kombinovanou techniku použitou přesně na míru podle individuální potřeby. Odvíjí od konkrétního zadání klienta, které se ještě upřesní pohmatovou prohlídkou a hledáním příčiny bolesti. Například při zadání že „bolí ruce“, může být příčina i na vzdáleném místě. Např. krku, rameni, či lopatce. Po diagnostice se kombinací masážních technik provádí uvolnění zablokovaného místa a masáž celé potřebné oblasti. Cílem této masáže je úleva od bolesti.

Lomi-lomi, havajská masáž

Říká se o ní, že je to umění. Perla mezi masážemi. Laskavé ruce. Uvolňuje, očišťuje, rozpouští blokády. Povznáší tělo i ducha. Dlouhé, rytmické tahy předloktím jsou střídavě doplněny prací dlaní a prstů. Jednotlivé odloučené oblasti těla se tak opět propojují v jeden celek. A proč se podle ní se jmenuje i můj web se dozvíte v tomto příspěvku.

 

pomocnak2

Reklamy