Masáže

Masážní techniky pracují s kůží, podkožím, měkkými tkáněmi a patří do oblasti péče o tělo. Tím ovlivňují reflexní pochody v těle, které pak vedou k harmonizaci svalového napětí. Široká nabídka různých druhů masáží má jednotný cíl. Odstranit stres, napětí, únavu po zátěži. Regenerovat, relaxovat, podpořit léčbu u bolestí zad a kloubů. V moji nabídce dominují tyto:

Relaxační masáž

Vyznačuje se jemnými masážními tahy, protože účelem této masáže je odpočinek. Při pravidelném opakování masáží dochází k rychlejší regeneraci tkání a tím i předcházení obtíží. Relax a prevence jsou její hlavní znaky.

Relaxační masáž s prvky havaje

Základem jsou opět jemné masážními tahy, ovšem podle potřeby jsou vloženy prvky havajské masáže za účelem lokálního uvolnění. Relax a uvolnění jsou její hlavní znaky.

Cílená, terapeutická masáž

Jde o kombinovanou techniku použitou přesně na míru podle individuální potřeby. Může být i trochu nepříjemná, trochu i bolet, protože někdy jen přes určitou míru bolesti dochází k uvolnění. Odvíjí od konkrétního zadání klienta, které se ještě upřesní pohmatovou prohlídkou a hledáním příčiny bolesti. Například při zadání že „bolí ruce“, může být příčina i na vzdáleném místě. Např. krku, rameni, či lopatce. Po diagnostice se kombinací masážních technik provádí uvolnění zablokovaného místa a masáž celé potřebné oblasti. Cílem této masáže je úleva od bolesti.

Lomi-lomi, havajská masáž

Říká se o ní, že je to umění. Perla mezi masážemi. Laskavé ruce. Dlouhé, rytmické tahy předloktím jsou střídavě doplněny prací dlaní a prstů. Jednotlivé odloučené oblasti těla se tak opět propojují v jeden celek. A proč se podle ní se jmenuje i můj web se dozvíte v tomto příspěvku. Uvolňuje, očišťuje, rozpouští blokády. Povznáší tělo i ducha.

Díky rukám, úžasnému nástroji který nám byl dán, můžeme ostatním poskytovat potěšení. Při aromaterapeutickém ošetření se na jemné doteky můžete těšit hned několikrát. Čištění pleti, umývání, peeling, masáž či mikromasáž jsou bohatě naplněny hlazením i velmi jemnou stimulací reflexních bodů na obličeji.

Masáže
Masáže tělové i částečné 25 min. 55 min.
Relaxační s prvky havaje 320 Kč 600 Kč
Cílená, terapeutická 420 Kč 800 Kč
Lomi-lomi, havajská masáž 1150 Kč