Kosmetické rozmazlování

Hyčkáníhlazení,rozmazlování kouzelná slůvka navozující pohodu. Díky rukám, úžasnému nástroji který nám byl dán, můžeme ostatním poskytovat potěšení. Při aromaterapeutickém ošetření se na jemné doteky můžete těšit hned několikrát. Čištění pleti, umývání, peeling, masáž či mikromasáž jsou bohatě naplněny hlazením i velmi jemnou stimulací reflexních bodů na obličeji.

 

Kosmetika MAAT
Ruční výroba přírodní aromaterapeutické kosmetiky

Je libo růži, levanduli, arganový květ, jasmín či avokádo? Každá z těchto vůní nás dokáže harmonizovat.

Růže je velmi ženská silice a dotýká se pravé podstaty ženství. Probouzí lásku mezi partnery. Levandule je konejšivá láska mateřské náruče, zklidňuje a tiší bolest. Arganový květ probouzí elán mládí a stojí za tajemstvím krásy berberských žen. Jasmín navozuje smyslnost. Avokádo pohladí a uklidní, všem dělá dobře. Základem výrobků jsou rostlinné oleje jako je například olej arganový, kaméliový, mandlový, meruňkový, ale také vzácnější oleje např. ze semínek maliny, okurky či ostružiny. To vše je navíc umocněno vzácnými esencemi, pravými poklady přírody.

 

péče 60 minut

zahrnuje: odlíčení a vyčištění pleti, tonizaci květovou vodou, úprava obočí, jemný peeling, hluboké vyživení pleti, zapracování séra dle typu pleti masážními tahy, unikátní pleťovou masku, dočištění pleťovou vodou, závěrečnou péči obličejovým máslem nebo obličejovým olejem

péče 70 minut

zahrnuje: odlíčení a vyčištění pleti, tonizaci květovou vodou, úprava obočí, jemný peeling, intenzivní vyživení pleti do hlubokých vrstev, zapracování séra dle typu pleti, jedinečnou jílovou pleťovou masku, aromaterapeutickou uvolňující masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečnou péči obličejovým máslem nebo obličejovým olejem

péče 80 minut

zahrnuje: odlíčení a vyčištění pleti, tonizace květovou vodou, úprava a barvení obočí, jemný peeling, intenzivní vyživení pleti do hlubokých vrstev, sérum, mikromasáž očního okolí, jedinečnou pleťovou masku, uvolňující aromaterapeutickou masáž obličeje, krku a dekoltu.

 

Kosmetické ošetření kosmetikou MAAT
Péče 60 minut 550 Kč 
Péče 70 minut 650 Kč
Péče 80 minut 750 Kč
Kosmetické úkony
Úprava obočí 60 Kč ( zdarma v rámci kosmetiky)
Barvení obočí 60 Kč ( zdarma v rámci kosmetiky)
Barvení řas 80 Kč (doplatek 40 Kč v rámci kosmetiky)
Depilace voskem v obličeji 60 Kč