Kosmetické rozmazlování

Hyčkáníhlazení,rozmazlování kouzelná slůvka navozující pohodu. Díky rukám, úžasnému nástroji který nám byl dán, můžeme ostatním poskytovat potěšení. Při aromaterapeutickém ošetření se na jemné doteky můžete těšit hned několikrát. Čištění pleti, umývání, peeling, masáž či mikromasáž jsou bohatě naplněny hlazením i velmi jemnou stimulací reflexních bodů na obličeji.

Kosmetika MAAT
Ruční výroba přírodní aromaterapeutické kosmetiky

Je libo růži, levanduli, arganový květ, jasmín či avokádo? Každá z těchto vůní nás dokáže harmonizovat.

Růže je velmi ženská silice a dotýká se pravé podstaty ženství. Probouzí lásku mezi partnery. Levandule je konejšivá láska mateřské náruče, zklidňuje a tiší bolest. Arganový květ probouzí elán mládí a stojí za tajemstvím krásy berberských žen. Jasmín navozuje smyslnost. Avokádo pohladí a uklidní, všem dělá dobře. Základem výrobků jsou rostlinné oleje jako je například olej arganový, kaméliový, mandlový, meruňkový, ale také vzácnější oleje např. ze semínek maliny, okurky či ostružiny. To vše je navíc umocněno vzácnými esencemi, pravými poklady přírody.

péče 60 minut

zahrnuje: odlíčení a vyčištění pleti, tonizaci květovou vodou, úprava obočí, jemný peeling, hluboké vyživení pleti, zapracování séra dle typu pleti masážními tahy, unikátní pleťovou masku, dočištění pleťovou vodou, závěrečnou péči obličejovým máslem nebo obličejovým olejem

péče 90 minut

zahrnuje: odlíčení a vyčištění pleti, tonizace květovou vodou, úprava a barvení obočí, jemný peeling, intenzivní vyživení pleti do hlubokých vrstev, sérum, mikromasáž očního okolí, jedinečnou pleťovou masku, uvolňující aromaterapeutickou masáž obličeje, krku a dekoltu.

Kosmetické ošetření kosmetikou MAAT
Péče 60 minut 650 Kč 
Péče 95 minut 850 Kč
Kosmetické úkony
Úprava obočí 50 – 100 Kč dle rozsahu
Barvení obočí 100 Kč
Barvení řas 150 Kč
Depilace voskem v obličeji 50 – 100 Kč dle rozsahu

Nabídka masáží ke kosmetickému ošetření, každé v délce 20 minut a v hodnotě 290 Kč.

  • masáž obličeje, krku a dekoltu
  • mikromasáž očního okolí
  • masáž dlaní se zábalem
  • masáž chodidel (Reflexologie)
  • masáž hlavy
  • masáž krku, šíje a horní části paží

Ke kosmetickému ošetření si lze dopřát i tělové masáže.