Jak se ke mě dostanete

 

MHD z centra

Pojedete trolejbusem č. 37 z Mendlova náměstí do Kohoutovic a vystoupíte na zastávce Libušina TŘÍDA. POZOR, zastávka je na ZNAMENÍ. Po výstupu půjdete do mírného kopečku ve směru trolejbusu přímo. Druhý dům vpravo se zelenou fasádou má na sobě informační tabuli Lomi-lomi, masáže a kosmetika.

MHD z Osové

Přes Campus squere, resp. z Jirovcovy, jakmile začne trolejbus klesat, minete vpravo spodní Albert, Aquapark Kohoutovice, základní školu a školku. Můžete vystoupit na zastávce Borodinova, nebo na pozdější zastávce Libušina TŘÍDA. Dům se Studiem Lomi-lomi je v podstě mezi zastávkami po levé straně přes ulici.

Autem z Pisárek

Na velké mimoúrovňové křižovatce (Hlinky-Bauerova) jedete směrem na Kohoutovice přes řeku, minete odbočku na Veslařskou a na další křižovatce odbočíte vpravo do kopce a dále po hlavní silnici. Minete vlevo odbočku Šárka . Pokračujete až k pneuservisu a hned nad ním v kopci jsou osmipatrové domy. Ten druhý vysoký dům se zelenou fasádou je Váš CÍL. Parkovat se dá na hlavní ulici nebo v uličkách v okolí domu, do kterých se dostanete kolem pneuservisu.

Autem z horní části Kohoutovic

Minete vpravo spodní Albert, Aquapark Kohoutovice, základní školu, školku a nářadí Knaif. Pokračujete kousek dál až k dolní pobočce firmy TESCAN, kde už můžete parkovat. Přejdete přes hlavní ulici k osmipatrovému domu se zelenou fasádou, kde se nalézá Studio Lomi-lomi.

Zvonek

„MASÁŽE a KOSMETIKA Studio Lomi-lomi Jašová“. Po otevření domovních dveří projdete kolem schránek, pak napříč chodbou kolem výtahu a vstoupíte do další chodbičky. Na jejím konci je studio. Pracuji pouze na objednávku.